/ اخذ برگ سبز از سوی نیروی انتظامی کفایت می‌کند

ساخت وبلاگ
چکیده : یکشنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳ ب.ظ پورمختار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: ثبت سند خودرو در د... با عنوان : / اخذ برگ سبز از سوی نیروی انتظامی کفایت می‌کند بخوانید :


یکشنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳ ب.ظ
پورمختار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم هیچ اجباری به ثبت سند خودرو در دفترخانه‌ها ندارند.
الزامی به ثبت سند خودرو در دفترخانه‌ها نیست/ اخذ برگ سبز از سوی نیروی انتظامی کافیستمحمد علی پورمختار، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: مردم هیچ اجباری به پرداخت هزینه دوباره و ثبت سند خودرو در دفترخانه‌ها ندارند، بنابراین این موضوع برای شفاف سازی، در کمیسیون اصل نود در حال بررسی است.


وی تصریح کرد: با الزام شهروندان به ثبت اجباری سند خودرو در دفترخانه‌ها و پرداخت هزینه دوباره به هیچ وجه موافق نیستم چرا که در زمان تعویض پلاک، سند تک برگی از سوی ناجا برای احراز هویت و اصالت خودرو صادر می‌شود.

پورمختار افزود: سندی که از سوی نیروی انتظامی صادر می‌شود هیچ مشکلی را برای معاملات بعدی به وجود نخواهد آورد، بنابراین افراد در صورت تمایل به ثبت سند خودرو در دفترخانه، می‌توانند به اختیار خود این کار را انجام دهند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه دفترخانه‌ها خواستار اجباری شدن ثبت سند خودرو در دفترخانه‌ها هستند که اجرای این امر، هزینه دوباره را به مالکان خودرو تحمیل می کند.

اخذ برگ خلافی,اخذ مجوز برگزاری همایش,اخذ مجوز برگزاری سمینار,اخذ نمایندگی برگر لند,اخذ نمایندگی برگر کینگ,اخذ سند تک برگی,اخذ نمایندگی دکان برگر,برگه اخذ رای,اخذ نمایندگی برگر زغالی,اخذ مجوز برگزاری دوره آموزشی,...
نویسنده : بازدید : 50 تاريخ : سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت: 3:06